рекреаційні зони у містіЯкісні рекреаційні зони у місті – це один із чи не найголовніших пріоритетів кожного містянина

Адже відпочинок потрібен кожному і дуже важливо мати змогу організувати своє дозвілля зі сім’єю чи друзями у

красивих та зручних місцях на природі. Однією з таких рекреаційних зон є парки. У Дрогобичі таких парків три: Парк імені Богдана Хмельницького, Дрогобицький міський парк культури та відпочинку, Парк Новонароджених.

Кожен з них станом на сьогодні, нажаль, перебуває у занедбаному стані, адже чимало років їх розвитком та благоустроєм ніхто не займався. Однак зараз за ревіталізацію таких великих рекреаційних зон у місті взялися не на жарт.

Зокрема, міська влада активно працює над відновленням Парку імені Богдана Хмельницького та міського парку культури та відпочинку.

Для того, щоб перетворити Парк імені Богдана Хмельницького у сучасну рекреаційну зону, у Департаменті міського господарства розробили проєкт, у якому передбачено як повинен виглядати кожен клаптик землі. Кошторисна вартість проєкту становить 14 мільйонів гривень.

Більше того, комунальники вже приступили до робіт у Парку. Першим кроком з відновлення парку є відновлення озера, а також вже відремонтували дамбу. Планується, що вже через місяць озеро повністю заповниться водою. Також і риб у нього вже запустили. Для того, щоб цей парк став таким, як хоче кожен дрогобичанин, потрібно зробити ще чимало. Тож ремонтуватимуть його поетапно, а також раді будуть пропозиціям інвесторів, які виявлять бажання допомогти з відновленням парку.

Ще однією рекреаційною зоною, яка має великий шанс перетворитися на громадський простір, де буде затишно і комфортно – це Дрогобицький міський парк культури та відпочинку. Для того, щоб цей парк набув сучасного вигляду, необхідно майже 11 мільйонів гривень, – саме такою є кошторисна вартість проєкту.

Більше того, цей проєкт цьогоріч вже подали на конкурс проєктів Державного фонду регіонального розвитку. Проєктом передбачено відновлення озера, комунікацій, огорожі та благоустрою.

Міська влада, спільно з депутатським корпусом, докладатимуть всіх зусиль, аби проєкт з відновлення Дрогобицького міського парку культури та відпочинку отримав перемогу у ДФРР та фінансування на його реалізацію.

Відтак, дві найбільші рекреаційні зони міста набудуть якісного вигляду та слугуватимуть для містян як майданчики для проведення дозвілля.