коронавірус на ДрогобиччиніНа Львівщині підтверджено ще дві смерті від коронавірусу

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, один пацієнт (чоловік 1952 р.н. з Яворівського району) помер в реанімації в госпіталі ветеранів та репресованих. У нього

була пневмонія та супутні захворювання. Його перевели із обласної лікарні.

Також 9 травня помер 75-річний мешканець села Дуліби Стрийського району. Позитивний результат, який підтвердив у нього коронавірусну інфекцію, отримали 3 травня. 30 квітня пацієнта госпіталізували до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні. У нього була двобічна пневмонія. Також мав супутні захворювання – ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, серцева недостатність.

Як повідомила заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, на 09:00 у Львові та на Львівщині підтверджено 753 випадки інфікування коронавірусом, з них 20 — летальні. 152 пацієнти одужало.

Загалом за весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 3208 осіб, госпіталізовані — 472, на амбулаторному лікуванні — 2736 осіб, виписані — 323 особи. Зараз у лікарні перебуває 148 осіб, з них в реанімації — 8 осіб, на апаратні ШВЛ — 3 особи.

За оперативними даними, за вчорашню добу лабораторні центри в місті провели 236 ПЛР-тестів, з яких 54 — позитивні (серед них — 38 це мешканці Львова).