Зарядка в ТрускавціДвадцять хвилин на восьму, а курортне місто Трускавець — вже не спить!

Сотні відпочивальників зібралися біля старОго бювету. Ні, не воду пити, ні, не на мітинг, а на ранкову зарядку. Її, на цьому спортмайданчику, для бадьорих і оптимістично налаштованих громадян організував президент Клубу щасливих людей Сергій Розора. Масовості дійству додає палке бажання відпочивальників поспілкуватися у режимі тет-а-тет із зіркою телебачення, шоу-меном Сергієм Костецьким, якого для проведення зарядки до Трускавця із Києва «десантувало» подружжя Інни та Дениса Силантьєвих.

Цього всміхненого хлопчину, який є одним із найкращих танцівників в Україні, у Трускавці дуже люблять і поважають. Адже протягом чотирьох днів він гуртував навколо себе тисячі і тисячі людей, яким не байдуже власне здоров»я. Є у Сергія заповітна мрія: разом із Денисом і Інною Силантьєвими провести у столиці України мега-зарядку, яка б зібрала понад 15-ть тисяч наших співвітчизників.

Спитаєте, чому саме така цифра є орієнтиром? Відповідь на це запитання — у програмі «Світом крокуємо разом!», яку ви зможете подивитися на каналах Ukrvideotravel та Open World. А нам залишається додати, що поїздку до Трускавця на цю зарядку журналістам обох каналів допоміг організувати Фонд Дениса Силантьєва і «Клуб щасливих людей» Сергія Розори.