обшукиСБУ провела обшуки в офісі олігарха Ігоря Коломойського в Києві, вони тривали до глибокої ночі

У ніч на 23 квітня пройшли обшуки в офісі олігарха Ігоря Коломойського в бізнес-центрі «Міленіум» в Києві. Одним з перших про це написав у Facebook відомий український журналіст Михайло Ткач, передає Д-НК.

Озброєні автоматами співробітники СБУ прийшли в «Міленіум» приблизно о 20:30 вечора четверга. Обшуки проходили близько 5 годин — до 1:45 ночі. «Протягом цього часу СБУ обходили поверхи бізнес центру», — повідомив Ткач.

З його слів, Коломойський в коментарі йому по телефону запевняв, що не отримував жодних звернень від правоохоронців, а також не знає причин обшуків. «Знаходиться в Дніпрі. Офіційного офісу в БЦ «Міленіум» немає. Дивиться кіно», — розповів журналіст про розмову з олігархом.

Ресурс PavlovskyNews запевняє, що обшуки можуть бути пов’язані з діяльністю держкомпанії «Центренерго».

«Їй («Центренерго «- ред.) підприємства, які пов’язують з Коломойським, продавали газ», — повідомив Telegram-канал.

Спілкуватися з журналістами співробітники СБУ на місці відмовилися. Порадили дочекатися офіційної заяви. Версію про «Центренерго» підтвердив екс-депутат Верховної Ради Сергій Лещенко на своєму каналі в Telegram.

«Як повідомляють інсайдери, Коломойський знав про це — вони готувалися три тижні, санкцію суд дав з 6-го або 8-го разу», — поділився він інформацією.