навчання СБУ12 серпня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області проводить раптові антитерористичні навчання.

Тренування відбудуться на базі Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни, інформує управління СБ України у Львівській області, пернедає Д-НК.

Спецнавчання відбуватимуться в умовах максимально наближених до реальних, з елементами умовного захоплення заручників.  

Мета навчань:  перевірка взаємодії силових відомств, ДСНС та інших спеціальних служб в умовах потенційної терористичної загрози. 

Служба безпеки України просить жителів та гостей м. Львова із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. 

Під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу. 

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини. 

Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Львівській  області (032) 261-61-42, або телефонувати -102.