В Україні готуються заблокувати роботу «Партії Шарія»: спецслужби готують серію обшуків

Після звинувачення кремлівського блогера Анатолія Шарія в державній зраді в Україні можуть заблокувати роботу «Партії Шарія», в регіональних відділеннях якого спецслужби готуються провести обшуки, передає Д-НК. Про це заявив сам Шарий, другий день намагаючись прийти в себе після пред’явлених йому напередодні звинувачень від СБУ.

Шарій пищить, що його партію можуть визнати терористичною організацією і закрити. Примітно, що кремлівський блогер розгорнув широку інформаційну кампанію через свої телеграм-канали та сторінки в соціальних мережах разом зі своєю дружиною Ольгою.

Шаріі закликали своїх прихильників відправитися на сторінку Зеленського в соціальній мережі Instagram і залишати негативні відгуки на адресу глави держави. Крім того, Шарій дізнався, що адміністратори сторінки президента Зеленського в соціальній мережі Facebook заблокували його, після чого він відзначився новою порцією образ.

До цькування Шарія підключився навіть політик Андрій Пальчевський, який помічений у співпраці з Медведчуком на минулих виборах. На його адресу блогер також вирішив вилаятися. «Проросійський табір розколюється», — роблять висновок користувачі соцмереж.