санкційний списокСекретар Радбезу Олексій Данилов розповів, хто потрапив під санкції України 2 квітня

Ці особи, за даними РНБО, є найбільшими контрабандистами в країні.

У п’ятницю, 2 квітня, Радбез України прийняв нове рішення щодо санкцій. В «чорний список» потрапили 10 українців, які, імовірно, є найбільшими контрабандистами країни. Повний список озвучив секретар РНБО Олексій Данилов в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера».

Відео було опубліковано на YouTube-каналі Shuster online, передає Д-НК. Під санкції потрапили Іван Бакало, Валерій Пересоляк, Юрій Кушнір, Олександр Яремчук, Орест Фірманюк, Вадим Альперін, Олексанр Чудаков, Віктор Шерман, Олександр Кравченко, Володимир Дідух.

За даними РНБО, вони причетні до масштабної контрабанди. За словами секретаря Радбезу, дані особи зосередили в своїх руках майна на 300 млрд гривень. Влада України має намір повернути їх у власність держави в самий найближчий час.

«Всі так кричать за український народ, що треба піднімати пенсії і заробітну плату. А тут 25 років … відбувається Бог знає що. Всі про це знають, але чомусь всі боялися про це говорити … Ми не можемо так далі жити! ми не можемо жити в тотальній брехні. ми не будемо закривати очі. І не тільки з цього питання», — сказав Данилов.

Він уточнив, що Радбез має намір і далі вживати заходів щодо осіб, які завдають серйозної шкоди Україні своєю діяльністю. «Це не останній список. Далі на засіданнях РНБО розглядатимуться інші питання», — сказав він.