робочі місцяПредставники фірми Mageo шукають можливість перенесення швейної фабрики з Румунії в Україну, зокрема, у Борислав

Про це йшлося вчора, 4 серпня, на зустрічі міського голови Борислава Ігоря Яворського з потенційним інвестором – адміністратором фірми Mageo – Георгіо Коста. Про це повідомили Дрогобиччина — новини краю у відділі внутрішньої політики Бориславської міської ради.

Компанія працює у сфері легкої промисловості, а саме: швейній. Представник фірми Mageo розповів, що вони шукають можливість перенесення швейної фабрики з Румунії в Україну. Інвесторів найперше цікавили питання наявності кваліфікованих швачок, адже їхня продукція йде на експорт, а також навчання фахівців, податкова база, наявність виробничих площ тощо.

На всі питання відповідали присутні на нараді заступник міського голови Борислава Богдан Монастирський, представники відділу економіки та торгівлі міської ради, Центру зайнятості населення, підприємці.

Міський голова наголосив на тому, що ми маємо з цього року спрощення порядку залучення іноземних інвестицій в Україну. Відповідний закон прийнятий Верховною Радою України та підписаний Президентом України. Закон передбачає створення більш сприятливих умов для залучення інвестицій шляхом спрощення порядку їх залучення. Запроваджується заявницький принцип державного обліку інвестицій, відповідно до якого подання статистичної звітності про здійснення іноземних інвестицій буде здійснюватися підприємствами з іноземними інвестиціями та установами банку. Запровадження таких змін забезпечить наближення законодавства України до стандартів Європейського Союзу, спростить порядок залучення іноземних інвестицій та сприятиме відновленню економіки держави.

Ігор Яворський запевнив потенційних інвесторів у найширшому сприянні залучення інвестора до Борислава. Адже він обіцяє створення близько 500 робочих місць та достойні зарплати.

Відтак, міська рада має здійснити своєрідний моніторинг щодо потенційних кадрів, а вже у вересні відбудеться чергова конструктивна зустріч.

Нагадаємо, у 2016 році у Борислав зайшов бельгійський інвестор. У місті збудують меблеву фабрику, в будівництво якої інвестор планує вкласти шість мільйонів євро.