Агенти кремля в УкраїніРозвідувальне співтовариство США вважає, що депутат Верховної Ради Андрій Деркач працює на Кремль

Ймовірно, через нього Москва намагається вплинути на

результат майбутніх президентських виборів в Сполучених Штатах.

Розвідтовариство США виступило із заявою з приводу «плівок Деркача». Українського депутата звинуватили в роботі на Москву. Заява була оприлюднена на офіційному сайті Офісу директора національної розвідки США Вільяма Еваніни.

«За нашими оцінками, Росія використовує ряд заходів, щоб очорнити Джо Байдена і тих, кого вона вважає» антиросійським істеблішментом», — йдеться в повідомленні.

Прикладом такої інформаційної атаки на кандидата в президента Байдена американці назвали публікацію записів розмови колишнього віце-президента США з тодішнім українським президентом Петром Порошенко. «Проросійський український депутат Андрій Деркач оприлюднив … витік телефонних дзвінків з метою підірвати кандидатуру Байдена і всієї Демпартії», — відзначили в Офісі.

Крім того, за даними розвідки США, лояльні Кремлю особи і ЗМІ активно просувають кандидатуру нинішнього президента Америки Дональда Трампа в соцмережах і на телебаченні.