Лото-ЗабаваВ Україні зірвано 1 мільйон гривень в лотерею «Лото-Забава», переможець став 300-м, ювілейним переможцем цієї лотереї

Про це повідомляє оператор державних лотерей «М.С.Л.», передає ДНК.

«Розіграш 992-го тиражу «Лото-Забава», що відбувся 12 серпня 2018 року, подарував Україні ювілейного 300-го лотерейного мільйонера, появу якого з нетерпінням очікували як гравці, так і ведучі телерозіграшу. Лічильник «Фабрики мільйонерів» стрімко ріс з моменту старту нових правил розіграшу «Лото-Забава», що були покликані подвоїти кількість улюбленців Фортуни, які виграють мільйони. Мета досягнута, а на передодні свого 19-річчя улюблена мільйонами українців народна лотерея вже святкує появу трьохсотого мільйонера у своїй історії та 21-го щасливчика 2018 року», – зазначили в «М.С.Л.».

Щасливий лотерейний білет №0199660 придбано у м.Запоріжжя на фірмовому островку «М.С.Л.», що знаходиться у супермаркеті «Сільпо» на вул. Чарівній, 155-Б.

«Виграш мільйону знову забезпечила кулька з парним числом 56, яка першою випала з великого лототрону на початку розіграшу 992-го тиражу «Лото-Забава». Таким чином, гравець, закресливши три лінії з двома пільговими підковками, гарантовано виграв 1 мільйон гривень», – повідомив оператор лотерей.