наркоманія у ДрогобичіГромада б’є на сполох, вказуючи факти, влада міста закликає правоохоронні органи вжити термінові заходи

На звернення депутатів міськради Тарас Кучма скликає термінову нараду за участі правоохоронних органів щодо

реагування на проблему розвитку наркоманії у Дрогобичі, передає ДНК з посиланням на ДМР.

У Дрогобичі на вулиці Євгена Коновальця розвивається торгівля наркотиками. Про це у вівторок, 2 жовтня, під час ХL засідання сесії Догобицької міської ради повідомила депутат по округу Марія Вітульська.

Депутат зазначила, що на її ім’я, як депутата по округу, надійшла заява від мешканців будинку №15, що на вул. Є. Коновальця, де вони просять керівництво міста вплинути на ситуацію, яка склалася, адже стурбовані не лише роботою правоохоронців, до яких звертаються, а й переживають за своїх дітей.

«Якщо раніше ситуація з наркоманією була більш критичною на вул. Самбірській, то зараз мікрорайон Є. Коновальця стоїть вище», — додала депутат міської ради Марія Вітульська.

«Я звертаюсь до вас вплинути на нашу поліцію тому, що нам не подобається як вони працюють. У листі вказано, що мешканці будинків, у під’їздах яких на підвіконниках та електрощитових валяються шприци, неодноразово зверталися в поліцію, однак ніякого реагування з боку поліції не було», — звернулась Марія Вітульська.

За словами депутатки, мешканці будинку є дружніми та активними, тому самі на гарячому спіймали та зняли на фото осіб, які нелегально збувають наркотики у їх будинку.

У будинку №9 на цій ж вулиці, як зазначає депутат зі слів мешканців, ситуація зі збутом наркотиків така ж сама.

«У поліції не реагують на виклики. Коли мешканці викликають поліцію, щоб затримати злочинців, то у них натомість вимагають протокол та багато іншого, тим самим даючи час наркоманам втекти», — каже Марія Вітульська.

Зі слів депутата, поруч з цими будинками є освітні заклади, тому батьки хвилюються за своїх дітей і просять вплинути на поліцію, зокрема на очільника Дрогобицької поліції полковника Андрія Біласа.

Підтвердив слова депутата Марії Вітульської і її колега Олег Балог, який зазначив, що на його адресу, як депутата, також надходили звернення від дрогобичан з приводу розвитку наркоманії у місті.

Однак, депутат Роман Курчик зазначив, що відповідальність за нелегальний збут наркотиків лежить також і на СБУ та прокуратурі, тому їх також потрібно залучати для вирішення цієї проблеми.

Заслухавши депутатів, міський голова Дрогобича Тарас Кучма зазначив, що така ситуація є неприпустимою. Відтак міський очільник доручив відповідним структурним підрозділам ДМР скликати на четвер, 4 жовтня, нараду за участі керівництва чи представників поліції, прокуратури, СБУ, а також голів фракцій депутатського корпусу міської ради щодо негайного вирішення проблеми, яка склалася у мікрорайоні Євгена Коновальця та на інших вулицях Дрогобича.

Депутати Дрогобицької міської ради заявили, що вже на наступному засіданні сесії необхідно заслухати звіт керівника Дрогобицької поліції про роботу за останній період часу, оскільки ситуація, яка загалом склалася у місті, є невтішною.