Дитячі садочкиЗаклади дошкільної освіти міста працюють у звичному режимі та займаються навчанням і корисним дозвіллям дітей

Однак, як констатував 11 квітня на щотижневій понеділковій нараді міський голова Дрогобича Тарас Кучма, більшість дошкільних установ працюють далеко не на повну потужність. Тому є бачення оптимізувати в період війни їхню роботу, передає ДНК.

Відомо, що із всієї кількості дітей, які б мали відвідувати кожен дошкільний заклад освіти, а це приблизно по 200 малюків – наразі в садки ходить не більше як по 30 діток. Тому є бачення, і так буде правильно, тимчасово оптимізувати роботу садків, об’єднавши певні групи. Відділу освіти даю доручення промоніторити цю ситуацію. Можливо є дошкільні навчальні установи, які наразі відвідує по 5 чи 10 дітей. Тоді таких діток слід тимчасово скерувати в інші, найближчі садки, де більше діток. Такі дії – вимушений крок на період війни, прошу поставитися із розумінням, – резюмував Тарас Кучма.

Також за баченнями очільника міста – в садках, які є вільними від навчально-виховного процесу слід поселяти внутрішньо переміщених осіб. Особливо матерів із маленькими дітьми, задля їхнього комфору.

Додамо, у заклади дошкільної освіти Дрогобицької громади вже влаштовано 37 діток з числа внутрішньо переміщених осіб.