Ремонтні роботи із заміни частини теплотраси у Стебнику на вулиці Куліша вийшли на фінішну пряму

Таку інформацію 13 листопада під час щотижневої апаратної наради повідомив керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» Володимир Дзерин, передає ДНК.

За його словами – сьогодні до кінця дня на теплотрасі планують завершити усі заплановані ремонтні роботи. Відтак, тепловики проведуть пробний запуск цієї мереж.

Якщо все буде добре та випробування заміненої мережі пройде на відмінно – то уже із вівторка ми зможемо подати тепло у Стебник до житлових кварталів та в усі навчальні заклади міста і садки. Якщо ж дадуть про себе знати певні проблеми – то маємо надію, що за вівторок  усе вдасся врегулювати та запустити в середу тепло в місті Калійників, – наголосив Володимир Дзерин.

Що стосується Дрогобича – то станом на 10 листопада у місті Котермака 90% споживачів КП «Дрогобичтеплоенерго» були забезпечені теплом. Найперше теплоносій запустили в школи, садки та лікарні міста, особливо стаціонарні відділення. Станом на початок цього тижня ще 10% абонентів теплопостачального підприємства доотримали тепло.

Додамо, за словами керівника КП «Дрогобичтеплоенерго» Володимира Дзерина – ремонтні роботи на теплотрасі в Стебнику по вулиці Куліша були вимушеним кроком. Оскільки, в процесі міжсезонних випробувань цієї мережі вона показала невтішні результати – труби були зношені та протікали. Оскільки сама мережа закладена ще в 70-х роках. Запустити тепло в цьому опалювальному сезоні по такій мережі було б нереально. Нова мережа попередньо ізольована – це означає, що вона сприятиме економії теплоносія під час транспортування.