реконструкція площіВідновлення робіт з реконструкції площі Ринок у Дрогобичі розпочнеться з початку червня, після надходження коштів з держбюджету

Ще з лютого цього року у Дрогобичі продовжили роботи з

реконструкції центральної площі міста, які розпочали 29 вересня 2017 року. Виконання робіт розраховане до кінця 2019 року передає ДНК з посиланням на офіційний сайт міської ради drohobych-rada.gov.ua.

«Цьогоріч розпочати роботи вирішили ще з лютого для того, щоб весною з настанням відповідних погодних умов можна було одразу приступати до замощення бруківкою площі Ринок. Тому підрядною організацією провелись роботи зі зняття шару асфальту, а опісля необхідно вистелити основи з фракцій піску, щебеню та бетону», — коментує керівник КП «Управління капітального будівництва» ДМР Василь Бохонок.

Однак посадовець додає, що зараз довелось призупинити проведення робіт, оскільки повна реконструкція площі Ринок відбувається в основному за кошти державного бюджету, які станом на сьогодні ще не надійшли.

«20 травня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулось засідання комісії, за результатами якої проект реконструкції площі Ринок у Дрогобичі включений в план на 2018 рік. Тому вже з 1 червня очікуємо виділення 10 мільйонів гривень з державного фонду регіонального розвитку і роботи одразу відновляться», — наголошує Василь Бохонок.

Нагадаємо, загальна вартість усіх робіт впродовж 2017-2019 років з реконструкції площі планується в сумі 26 963 820 гривень, з них: 24 267 438 гривень – кошти з державного фонду регіонального розвитку, 2 696 382 гривень – кошти з місцевого бюджету.

«Надходження коштів у 2018 році ми очікували значно раніше, тому й розпочали роботи з лютого, щоб максимально швидко виконати той план робіт, який розрахований на цей рік. Однак процес виділення коштів затягнувся на державному рівні», — зазначає керівник КП «УКБ» ДМР.

Оскільки реконструкція площі відбуватиметься з 2017 по 2019 роки, то виділення коштів відбуватиметься поетапно. На виконання робіт у 2017 році з фонду ДФРР виділено 2 800 000 гривень, з місцевого бюджету — 700 000 гривень.

На виконання робіт у 2018 році з фонду ДФРР планується виділення 10 000 000 гривень, з місцевого бюджету — 1 200 000 гривень. На 2019 рік – завершальний рік реконструкції – для виконання робіт з державного та міського бюджетів буде виділено близько 12 млн грн.

Загалом за весь період реконструкції заплановано замощення площі новою бруківкою, облаштування фонтану, системи вуличного освітлення, облаштування зон відпочинку, розміщення лав, висадка декоративних дерев та рослин, озеленення.

Так буде виглядати площа після завершення робіт:

реконструкція площі

реконструкція площі

реконструкція площі

реконструкція площі

реконструкція площі

реконструкція площі

реконструкція площі