Робота у БориславіНа сьогоднішній день на підприємствах Борислава вільними є більш як 50 робочих місць

Як інформує директор БМФ ЛОЦЗ Галина Цибенко, на місцевому ринку праці бракує робочої сили: «Якщо минулого

року упродовж 7-ми місяців до Бориславської служби зайнятості звернулось близько 2 тисяч людей, то показник поточного року не сягає навіть 1,5 тисячі осіб. Натомість пропозиція роботи зростає і в кількісному вимірі, і в кваліфікаційному розрізі», передає ДНК з посиланням на офіційний сайт Бориславської міської ради.

Так, комунальне підприємство «Бориславтеплоенерго» шукає слюсаря з ремонту котельного обладнання із заробітною платою 6,5 тис. грн., а інше комунальне підприємство «Вододар» слюсарів з аварійно-відновлювальних робіт, конрольно-вимірювальних приладів та електрогазозварника із заробітною платою 6 тис. грн.. Навчально-реабілітаційний центр «Гармонія», знаний як спецшкола-інтернат, потребує кухаря та прибиральницю приміщень. Прибирати виробничі приміщення також потрібно в магазині-пекарні «Брадрура», окрім цього тут чекають ще на пекаря хлібобулочних виробів. Заробітну плату не менше 7-ми тисяч гривень пропонує ПП «Боровик» для різальників харчової продукції (грибів), можлива постійна та тимчасова зайнятість. Східницька школа №2 забезпечить роботою фахівця з комплексного обслуговування приміщень. В сфері громадського харчування є постійна потреба в офіціантах, кухонних працівниках, мийниках посуду. Зокрема, на сьогодні є декілька вакантних місць для працевлаштування в кафе «Вітерець». Завжди в Бориславі можуть знайти роботу швачки та продавці. За такими професіями є більше як десять вакансій.

Особи, що мають дипломи спеціалістів, можуть застосувати свої вміння як бухгалтери та фінансисти за заробітну плату в межах від 10 до 20 тисяч гривень, а реалізувати свої знання медика зможе особа, котра виявить бажання бути працевлаштованою в Бориславську загальноосвітню санаторну школу інтернат на посаду лікаря-педіатра.

В центрі зайнятості працює рекрутер, котрий є в постійному контакті з роботодавцями та володіє інформацією не тільки про актуальні вакансії, але й про потребу на перспективу. Отож, запрошуємо охочих знайти чи змінити роботу до Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, де знайдуться вакансії для кожного.