новини дрогобиччини - благодійністьКонфуцій говорив: «Хто сповнений милосердя, неодмінно володіє мужністю»

Добре, що у житті нам трапляються люди, які простягають руку помочі тоді, коли ти навіть не очікуєш. Хочу подякувати людям, котрі допомогли самотньому пенсіонеру, якого я доглядаю. Медики змушені були терміново ампутувати йому ногу, а коштів на операцію не було. У самотньої людини нема ні близьких, ні рідних, тому всім змушена була займатися я. Та Бог послав добрих людей, які зрозуміли й допомогли.

Насамперед, щиро дякую від цієї людини, від себе і від колективу Дрогобицького районного терцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) депутату Львівської обласної ради Михайлові Задорожному, який найбільше посприяв у вирішенні багатьох проблем. Неодноразово зверталася до Михайла Леоновича за допомогою для своїх підопічних і жодного разу він не відмовив. Дай, Боже, йому здоров’я і сили, щоб ще не одному зміг допомогти.

Хочу скласти щирі слова подяки Тарасові Паращаку – лікарю-хірургу Дрогобицької міської лікарні та всьому медперсоналу хірургічного відділу. Дякую і отцю Василю Гою, усім парафіянам за пожертви.

У народі кажуть: від кожного по нитці – бідному сорочка. Люди, не будьте байдужими! Творіть на землі добро, примножуйте кількість щасливих людей. Будьте щедрими, милосердними і це повернеться Вам сторицею.

Л.ЗЕЛІНКО, соціальний працівник с.Довге