Роббі Вільямса«Прогин» Роббі Вільямса перед Путіним до ЧС-2018 жорстко засудили і висміяли на батьківщині у Великобританії

Популярний співак збирається виступити на відкритті футбольного змагання. Вдома його не зрозуміли і сказали,

що він піарить агресора.

Політики Великобританії вражені рішенням Роббі Вільямса виступити на невизнаному в світі «бандитському» заході. Наприклад, Джон Вудкок вважає, що співак діє в інтересах PR-кампанії Путіна, сам того не усвідомлюючи. І це після того, як кілька місяців тому ерефія використовувала на території Англії хімічну зброю, повідомляє ДНК.

ЧС-2018

Англійська політик з розумінням ставиться до рішення збірної взяти участь в чемпіонаті і говорить про те, що їм усім хочеться повболівати за своїх футболістів, але в уряді до останнього сподіваються на те, що Вільямс передумає.

До Вудкок приєднався його колега Стівен Дауті, який обурений поведінкою Вільямса. Він заявив про те, що може лише сподіватися на те, що співак підніме проблеми, що існують у відносинах між Великобританією і ерефією. А саме те, що Кремль труїть англійців прямо на вулиці, переслідує представників ЛГБТ спільноти, намагається скомпрометувати демократію в країні, не кажучи вже про спонсорування воєн.