Ціни на газ8 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд прийняв рішення, яке можна назвати історичним для всіх українців

Рішенням апеляційного суду було підтверджено рішення

Окружного адміністративного суду Євгена Аблова за заявою Юлії Тимошенко до Кабінету Міністрів і Нафтогазу.

Таким чином, ціна на газ, яка діяла 2,5 роки, згідно з постановою Кабінету Міністрів України №315, визнана незаконною. Рішення остаточне.

Юридичне співтовариство впевнене, що правові наслідки цього рішення будуть найпотужнішими. Тому споживачі отримали законне право вимагати перерахунок за газ і тепло.

Крім цього, 8 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні апеляційних скарг Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, Національної комісії, які здійснювали державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, ПАТ НАК «Нафтогаз України», залишивши рішення Окружного Адміністративного суду без змін.

Суд своїм рішенням ухвалив, що тарифи діють з 2016 року, не є законними.

Крім цього, в суді зазначили, що дане рішення дає можливість суб’єктам даних правовідносин звернутися в компетентні органи, або суд з вимогою про перерахунок незаконного тарифу. Конкретний період: з 27 квітня 2016 року до цього дня.