війна в УкраїніЦентр окупованого Луганську більше доби зайнятий військовою технікою і озброєними людьми, активна фаза протистояння між Жирдяєм і Мусором триває

Протистояння двох ватажків луганських терористів почалося вранці 21 листопада після повідомлення про звільнення «міністра внутрішніх справ ЛНР» Ігоря Корнета. Центр міста оточили «зелені чоловічки», до будівлі «МВС» під’їхали БТР, передає ДНК З посиланням на «ЗМІ» терористів.

«Екс-міністр МВС» з однодумцями забарикадувався всередині. Пізніше з’явилися повідомлення про те, що більшість командирів терористів перейшли на сторону Корнета. Ходили чутки, що Плотницкий залишився всередині будівлі «адміністрації», за іншими даними, йому все ж вдалося втекти до ерефії, де він почав клопотатися про подальшу свою політичну «кар’єру».

війна в Українівійна в Україні

21 листопада Корнет заявив, що в «республіці» проведена спецоперація по затриманню української ДРГ. Про переворот не було сказано ні слова. Вранці 22 листопада в Мережі з’явилися відео входження військової техніки і бойовиків «ДНР» в Луганськ.

війна в Україні

Зараз, судячи з повідомлень в соцмережах, «корнетівці» продовжують встановлювати свої порядки, заарештовуючи людей Жирдяя та беручи під контроль «урядові будівлі». Ватажок «ЛНР» з дружиною ховається в заблокованому «Білому домі».

Працюючий на Мордор пропагандист Олександр Коц пише, люди в камуфляжі біля будівлі «генпрокуратури ЛНР» заявили, що режим Жирдоса рухнув 21 листопада.

Місцеві жителі відзначають, що з’явилися в місті солдати зовсім не орієнтуються на місцевості, не знають адрес. Перевіряють документи у мирних жителів. За поки що непідтвердженими даними, заарештований призначений Коливаном «міністр МВС» Черков.