режим МадуроМадуро втратив опору і готує втечу — мільйони венесуельців знову повстали

У найбільших містах Венесуели мільйони громадян 2 лютого в черговий раз вийшли на мітинги проти диктатора Ніколаса Мадуро. Обстановка сильно загострилася. Режиму Мадуро

залишилося вже недовго, запевняє в Facebook россійський блогер Ель Мюрид, передає ДНК.

У суботу, 2 лютого, Венесуелу сколихнули нові масштабні мітинги проти диктатора Мадуро, який довів країну до жахливої ​​бідності. Тільки в столиці Каракасі на вулиці вийшли кілька сотень тисяч венесуельців, обурених, що повалений Мадуро продовжує чіплятися за владу. Перед протестувальниками виступив новий президент країни Хуан Гуайдо, який обіцяє витягнути країну з прірви. Судячи з кадрів, він користується величезною підтримкою у жителів Венесуели.

Мюрид звернув увагу на те, що Мадуро почав втрачати підтримку силовиків. Так, в Мережі вже з’явилися кадри, як поліція переходить на сторону протестуючих. Відрікся від диктатора вже навіть глава ВПС Венесуели.

«Вищий генералітет все ще за Мадуро, майже немає сумнівів в лояльності мафіозних угруповань і їх бойових загонів. Лояльність силовиків все більше викликає сумніви», — зазначив експерт, уточнивши, що режим впаде відразу ж, як підтримка силовиків вичерпається остаточно.

режим Мадуро

режим Мадуро

Схожа ситуація була при революції в Вірменії. «Як тільки силовики відмовили в підтримці режиму Саргсяна, для того все закінчилося», — нагадав блогер. Мадуро, по всій видимості, прекрасно усвідомлює швидкий кінець свого правління. Він екстрено вивозить за кордон багатства країни.

режим Мадуро

режим Мадуро

«Підготовка до втечі йде повним ходом», — запевнив Мюрид, уточнивши, що з московією буде та ж історія. «Будь-який диктатор після своєї втечі залишає за собою зруйновану країну, порожню казну і непідйомні борги. Коли наша мафія втече з країни, ми виявимо все те ж саме — не потрібно ілюзій. Злодії всюди однакові», — констатував експерт.