Дмитро Козак21–25 листопада в місті Коломия Івано-Франківської області, пройшли змагання з класичного пауерліфтингу Чемпіонат України серед ДЮСШ

Змагання проходили в Фізкультурно-Спортивному Комплексі «Локомотив». Комплекс дуже красивий, зроблений за сучасними технологіями. «Локомотив» зібрав під своїм дахом майже всі види спорту Коломиї, можна лише позавидувати.

На змагання приїхало 35 команд з усіх куточків нашої держави. Львівщину представляли три команди ДЮСШ «Кутенка» — м. Яворів. І наша команда — КЗ ДЮСШ «Атлант», яку представляв Дмитро Козак кандидат в майстри спорту пауерліфтигну. Нелегко прийшлось Дмитрові, адже прийшлось змагатись з спортсменами в яких кращі матеріально технічні умови та й фінансовий стан не до нашого. Я бачив переживання в очах нашого Дмитра і це не дивно, адже це перші змагання на такому рівні.

Дмитро КозакАле зібравши всі зусилля Дмитро крок за кроком перемагав своїх суперників, хоча і був самий молодший в своїй категорії. І результат приголомшив усіх, Дмитро виборов ДРУГЕ місце і став срібним призером Чемпіонату України.

Наші змагання на цьому не закінчились, Дмитро здивував навіть іменитих тренерів, побивши рекорд України і поставивши ТРИ нових рекорди України в окремій вправі «Тязі» в своїй віковій категорії, перший рекорд — 220 кг., другий – 230 кг., третій – 237.5 кг. Зал аплодував нашому атлету стоячи. Отакий наш Козак з Борислава ДЮСШ «Атлант».

ВІТАЄМ ще раз ДМИТРА з високими спортивними досягненнями.

Хотілось би висловити слова подяки всім, хто долучився до відправки нашої команди на ці змагання: директору ДЮСШ «Атлант»: М.Гопшті, об’єднанню «Самопоміч» та нашим постійним членам ФСТ «Україна» Р.Гічві та О.Фенувці.

Заступник директора ДЮСШ «Атлант», тренер з пауерліфтингу Сергій Гепалов