квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Реклама на D-NK

Варіанти розміщення реклами

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати Вам наступні варіанти розміщення реклами:

  1. Розміщення банера на одному з вільних рекламних місць;
  2. Розміщення рекламної статті або інформаційної статті з посиланням на ваш сайт;
  3. Розміщення прес-релізу;
  4. Оренда тематичної статті.
  5. Оренда рубрики, розділу або всього сайту (брендування);
  6. Створення окремого розділу під вашу компанію;
  7. Інтерв’ю з вашим фахівцем;

При тривалому розміщенні реклами, надаємо знижку до 20%

Реклама на сайті

1) Варіанти розміщення рекламних банерів

1. В «Шапці» сайту. Максимальная висота 100 px, максимальна ширина 490 px. Вартість розміщення: 1 місяць 350 грн. Справа від заголовку: максимальна кликабельность!
2. 1-й блок в статті: виводиться зазвичай після 2-3 абзацу (2-й екран). Максимальна висота 90 px, максимальна ширина 600 px. Вартість розміщення: 1 місяць 250 грн.
3. 2-й блок в статті: виводиться зазвичай після 5-7 абзацу. Максімальная висота 100 px, максимальна ширина 600 px. Вартість розміщення: 1 місяць 220 грн.
4. Верхній блок в сайдбарі: виводиться в 1-му екрані над усім вмістом сайдбару. Максимальная висота 250 px, максимальна ширина 290 px. Вартість розміщення: 1 місяць 100 грн.
5. Нижній блок в сайдбарі: виводиться під усім вмістом сайдбара. Максимальна висота 300 px, максимальна ширина 290 px. Вартість розміщення: 1 місяць 75 грн.

2) Розміщення рекламної статті або статті з посиланням.

Якщо Ви хочете розмістити на нашому сайті інформаційну статтю, яка містить посилання на Ваш сайт ми можемо надати Вам дану послугу. Якщо Ви надаєте готову статтю вартість розміщення статті становить 250 грн. Також у нас Ви можете замовити написання статті, вартість 50 грн. 1000 символів. Зверніть увагу, дана стаття з посиланням буде розміщена назавжди. Розміщується в рубриці яка найкраще підходящою до Вашої теми . Анонс статті відображається на сторінці рубрики, також анонсується в розсилці. При замовленні серії статей (від 10 штук) знижка 20%.

3) Розміщення прес-релізу.

Це розміщення на нашому сайті огляду вашої компанії, товару або послуги. Прес-реліз буде розміщений в рубриці сайту яка підходить найкраще, а також в каталозі прес-релізів. Важлива перевага прес-релізу від звичайної тематичної статті полягає в тому, що він також буде проанонсований протягом тижня в спеціальному наскрізному блоці в сайдбарі, який виводиться в 1-му екрані. При бажанні, за додаткову плату можна продовжити розміщення анонса прес-релізу в спецблоці. Вартість розміщення прес-релізу становить 90 грн. Також у нас Ви можете замовити написання прес-реліз, вартість 50 грн. 1000 символів.

4) Оренда тематичної статті.

З нашого досвіду це найбільш ефективний спосіб реклами. Суть даного виду реклами полягає в наступному: підбираються статті, на яких збирається ваша цільова аудиторія. У тексті статей знімається вся інша реклама і максимально органічно розміщуються ваші рекламні матеріали: статичні банери або оголошення, рекомендаційні блоки з посиланням на ваш сайт, форми для відправки заявок на отримання послуги або консультації. Також можлива невелика доробка статей під вашу послугу. Вартість: 240 грн. за 1000 переглядів.

5) Оренда рубрики, розділу або всього сайту (брендування)

Суть послуги полягає в тому, що в цікавій для вас рубриці, розділі або на всьому сайті забирається вся реклама і максимально ефективно розміщується тільки ваша реклама: банери в шапці, сайдбарі і в тексті; текстові рекомендаційні блоки з посиланням на ваш сайт, скрол блоки з телефонами, онлайн-консультант. Вартість оренди всього сайту — 7500 грн. / міс.

6) Створення окремого розділу під вашу компанію.

Якщо Ви хочете створити окремий розділ на нашому сайті, з посиланням в головному меню, ми можемо надати таку послугу. Вартість розміщення 550 грн / міс. (період розміщення — 1 рік). В даному розділі Ви можете розміщувати інформацію про свою компанію, послуги і товари, без обмеження.

7) Інтерв’ю з вашим фахівцем

Ми надішлемо вам питання, які стосуються вашої сфери діяльності і які будуть корисні нашим відвідувачам. Ваш фахівець сформує на них відповіді і ми опублікуємо дане інтерв’ю у вигляді діалогу в спеціальному розділі. В кінці інтерв’ю буде розміщено посилання на ваш сайт. Саме інтерв’ю буде проанонсовано в соц мережах Google +, Facebook, Twitter. Крім цього анонс інтерв’ю буде виведений мінімум на тиждень в спеціальному наскрізному блоці в сайдбарі.

Порядок розміщення реклами на сайті

Визначаємося з варіантом розміщення реклами: місця, формату. Визначаємося з умовами показу. Ви надаєте рекламні матеріали. Ви робите передоплату. Запуск рекламної кампанії.

Умови розміщення реклами

Рекламні матеріали повинні бути без граматичних і стилістичних помилок. Зміст рекламних матеріалів повинен відповідати загальноприйнятим морально-етичним нормам і чинному законодавству. Рекламні матеріали повинні відповідати технічним вимогам.

Розміщення рекламних матеріалів проводитися тільки при 100% передоплаті. Оплату можемо прийняти через Webmoney, карта Приватбанку.

Якщо Ви вирішили розмістити рекламу на нашому сайті або якщо у Вас виникли питання з приводу розміщення пишіть нам на адресу 2drogobych@gmail.com.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.