ПВК СеменченкоЗа даними журналістів видання «Слідство.Інфо», члени ПВК, пов’язаної з екс-нардепом

Бійці приватної військової компанії, пов’язаної з екс-нардепом України, колишнім командиром батальйону «Донбас» Семеном Семенченко, виконували завдання в інтересах українського олігарха Ігоря Коломойського.

Про це йдеться в розслідуванні журналістів «Слідство.Інфо» інформує Д-НК.

Відзначається, що в лютому поточного року члени організації «Донкорп Україна», пов’язаної з Семенченко, брали участь у стрільбі на одному з будмайданчиків Києва. Журналістам вдалося з’ясувати, що один з мікроавтобусів, який був затриманий поліцією після цього інциденту, належав ПВК, а з будівництвом пов’язаний бізнес-партнер і друг Ігоря Коломойського Михайло Кіперман. Цим об’єктом є багатофункціональний комплекс з паркінгом по вулиці Казимира Малевича в Голосіївському районі Києва. Замовниками будівництва є дві фірми: мова йде про компанії «Де Резорт Девелопмент» і «Будівельне об’єднання» Мрія»», причому зв’язок першої фірми з Кіперманом простежується через якогось Артема Солоніка, який раніше очолював фірму «Оріон Сервіс». Зараз же її очолює Кіперман.

Але і це не все: відзначається, що в 2020 році члени ПВК Семенченко охороняли офіс компанії «Центренерго» в Козині під Києвом. Більш того, вони не пускали на територію главу Фонду держмайна України Дмитра Сенниченко, в результаті йому довелося викликати на місце подій співробітників силових структур.