заяви КадироваКадиров заявив, що пенсійна реформа ерефії Чечню не стосується

Поки кріпаки «скрепної» з тривогою дивляться в майбутнє і вбиваються, смакуючи збільшення пенсійного віку, інші громадяни ерефії, ті, що живуть в Чечні, зітхнули з полегшенням.

Рамзан Кадиров всіх заспокоїв, мовляв, не переживайте, заслужений відпочинок грозненці, на відміну від москвичів, заслужили. Про те, що Чечня по суті є державою в державі і загальноросійських законодавчих норм дотримується вельми умовно, вже давно не секрет.

Черговим підтвердженням стала недавня заява лідера Чечні Рамзана Кадирова, який, по суті, запевняє в збереженні старих пенсійних правил у своїй вотчині, повідомляє ДНК. Відповідну заяву глави Чечні передає його канал у «телеграмі» Kadyrov_95. Він обіцяє воістину райські (в порівнянні з іншими регіонами мордора) умови для своїх пенсіонерів.

Зовсім недавно чеченський лідер сполохав всю ерефійську «патріотичну громадськість» гучною заявою про те, що вважає героєм Юсупова Темірханова, якого звинувачують у вбивстві учасника чеченської війни полковника Буданова. Обурені ерефійські кріпосні після цього навіть погрожували повторенням кривавих подій чеченської військової компанії, правда виключно в соцмережах і анонімно.