злочинець століттяПрезиденти РФ і Білорусі Володимир Путін і Олександр Лукашенко домовилися про створення спільних парламенту і уряду в рамках «Союзної держави»

Це підтвердив білоруський посол в Росії Володимир Семашко.

Про домовленості Лукашенко і Путіна по «Союзній державі» Семашко заявив на конференції «Євразійська економічна інтеграція» в Москві, інформує ДНК з посиланням на «Російський Діалог».

Чутки про те, що Лукашенко поставив хрест на «Союзній державі», не підтвердилися. За даними Семашко, він вже погодив з Путіним ряд питань по новому утворенні. З 31 пункту в «дорожній карті» поглибленої інтеграції досягнуто домовленостей аж по 20.

Серед них:

  • створення спільних парламенту і уряду, куди будуть передані деякі повноваження,
  • перехід до єдиного податкового законодавства,
  • єдині ринки нафти, газу і електроенергії.

За даними посла, вже до 7 грудня очікується узгодження решти 11 пунктів. Стосуються вони економічних питань. Варто відзначити, що, на думку ряду експертів, Кремль може використовувати «Союзну державу», щоб Путін зміг і далі залишатися при владі. Справа в тому, що в 2024 році закінчується його президентський термін, і на новий йти йому забороняє Конституція.

Подейкували, що Путін планує очолити нове утворення з РФ і Білорусі. Однак при такому сценарії доведеться піти з влади Олександру Лукашенко, що його категорично не влаштовує.