Путін дав собі право почати ядерну війну без нападу на МосковіюПрезидент ерефії Путін підписав указ, яким визначив умови застосування ядерної зброї проти інших країн

Рішення про удар, згідно з документом, приймається особисто російським лідером.

Президент ерефії Путін підписав ядерний указ. Він визначив умови застосування ядерної зброї проти інших країн. Текст указу, датований 2 червня 2020 року, був оприлюднений на Офіційному інтернет-порталі правової інформації Росії.

У документі, який підписав Путін, відзначено, що зброя ядерного стримування є «крайнім заходом» і «засобом стримування». Проте, указ дозволяє президенту застосовувати його проти інших країн без будь-якої загрози щодо Росії. Так, зазначено, що «РФ залишає за собою застосувати ядерну зброю у відповідь на застосування проти неї і (або) її союзників … зброї масового ураження».

Також, згідно з указом, Путін має право вдарити ядерною зброєю, якщо якась країна напала на РФ із застосуванням «звичайної зброї» і поставила під загрозу існування країни. Рішення про нанесення ядерного удару приймає виключно президент РФ без узгодження з іншими органами влади в країні. В указі Путіна також названо основні небезпеки для РФ. Це нарощування потенційними противниками присутності поруч з російськими кордонами, розміщення систем ПРО в космосі, розміщення ядерної зброї на території неядерних держав і інше.