прослуховування терористаКолишній донецький підприємець Сергій Ханович розповів, як за допомогою його будинку співробітникам СБУ вдавалося прослуховувати терориста

Відзначається, що він не знав про те, що будинок має

своєрідні функції.

Журналіст Денис Казанський поспілкувався з колишнім донецьким підприємцем Сергієм Хановичем і той розповів, як за допомогою його будинку, який захопили, співробітникам СБУ вдавалося прослуховувати Дениса Пушилін.

Відзначається, що він не знав про те, що будинок має своєрідні функції. Про це повідомляє Д-НК з посиланням на інтерв’ю в Youtube. Відзначається, що Пушилін Денис Володимирович заїхав в будинок Хановича ще в 2017 році, проте особняк на 1,5 тисячі «квадратів» виявився з функціями «розумного будинку».

За словами бізнесмена, бойовик і його оточення не знали про те, що будинок можна прослуховувати навіть за допомогою датчиків диму. Ханович запевнив, що мовчав про свій будинок три роки, щоб співробітники СБУ могли спокійно слухати розмови, які відбувалися в Донецьку на вулиці Солов’яненка. Бізнесмен пояснив, що деякий час тому апаратура перестала відповідати на сигнал і тепер СБУ не може слухати бойовика, проте правоохоронці вже отримали флешки для Гааги.