Стипендії спортсменамПровідним спортсменам міст Дрогобича та Стебника призначили стипендії в розмірі від 8 до 14 тис. грн.

Умовою для призначення стипендії слугувало те, що спортсмени повинні бути — переможцями, призерами та учасниками офіційних міжнародних змагань з олімпійських (усі вікові групи), неолімпійських видів спорту (дорослі, юніори, юнаки) та видів спорту системи «Інваспорт», які в попередньому році представляли міста Дрогобич та Стебник у спортивних змаганнях.

На сьогоднішній день зафіксовано 21-го спортсмена і вони вже отримали призначені їм винагороди. Для виплати призначених стипендій з міського бюджету було виділено 236 тис. грн. згідно рішення засідання сесії Дрогобицької міської ради.

Розмір стипендії визначається відповідно до кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України в категоріях дорослі, юніори та юнаки. Тобто розмір стипендії залежить від відповідної вікової категорії та зайнятого призового місця.

«Я впевнений, що виплата стипендій сприятиме підтримці і стимулюванню діяльності спортсменів міст Дрогобича та Стебника, спрямованої на досягнення найвищих спортивних результатів, підвищення іміджу України та Дрогобича на міжнародній спортивній арені. Також це стане допомогою у залученні дітей до спорту, адже в здоровому тілі — здоровий дух», — зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Прес-служба Дрогобицької міської ради