Щорічно травень місяць багатий на визначні події та дати

Так, 15 травня відзначають Міжнародний день сім’ї, а 18 травня — День вишиванки. У Дрогобичі проведуть різноманітні конкурси та виставки.

Як повідомляє ДНК, до Міжнародного дня сім’ї Відділ сім’ї та молоді ДМР традиційно організовує творчі конкурси із залученням сімей Дрогобицької громади. Так, впродовж 15 травня у відділі закликають сім’ї виставляти фото у вишиванках на фейсбук-сторінку «День вишиванки у Дрогобичі». Сім’я, чиє фото отримає найбільшу кількість вподобайок отримає подарунок. Переможців обиратимуть 16 травня.

Окрім цього, з нагоди свята, у співпраці з фотомитцями та фотостудією «КЕКС» для сімей, які виховують 7 та більше дітей організовано фотосесію.

До Дня вишиванки, яке відзначають 18 травня у Дрогобицькій громаді також тривають активні приготування. Як розповіла керівниця Відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, традиційної ходи містом цьогоріч проводити не будуть.

Але попри це, усіх мешканців громади закликають у цей день одягнути вишивані сорочки, чи інший одяг з елементом вишивки, як генетичного коду нації.

Також о 15:00 год. на площі Ринок буде презентація вишиваної мапи Дрогобицької громади, до оздоблення якої долучаються усі старостинські округи. До презентації мапи залучають дітей, які проведуть презентацію свого краю та продемонструють художню самодіяльність.

У разі погіршення погодних умов захід перенесуть у сесійну залу міської ради.

День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Сьогодні мода на етно-образи не залишає світові тренди, а українські вишиванки потрапили в гардероби найпопулярніших зірок світу. Тож цінуймо та плекаймо своє рідне. Також до Дня вишиванки усі наші навчальні заклади виготовляються котильйони. Ще на початку ХХ ст. такі вироби дарували військовим їхні кохані. Котильйони слугували виявом взаємної симпатії, а також були своєрідним оберегом для воїнів. Цього року ми робимо таке вперше і також відсилатимемо виготовлені котильйони нашим захисникам, — прокоментувала Олександра Пашко.

Також у відділі сім’ї та молоді, закликають колективи установ та організацій, які працюють на базі Дрогобицької громади фотографуватись у вишиванках та виставляти свої фото на фейсбук-сторінці «День вишиванки у Дрогобичі» упродовж 18 травня. За участь в акції колективи отримають сертифікати.