новини ДрогобичаУ Дрогобичі водія, який нетактовно повівся з воїнами АТО, відсторонили від роботи

Керівник МПП «Транспортник», що обслуговує у Дрогобичі маршрут №2 , на якому вчора водій відмовив учасникам АТО О.Гавриленку і В.Гуцулу у безплатному проїзді, Володимир Кузбит відсторонив водія, що принизив своєю поведінку захисників України, від роботи.

Зі слів керівника транспортного підприємства, він був прикро вражений звісткою про вчинок водія. «На жаль, спрацював людський чинник», — каже п. Володимир, наголошуючи, що ніколи не послаблював роз’яснювальної роботи серед працівників. Ще вчора з водієм була проведена виховна бесіда, сьогодні цю прикрість обговорить на нараді керівного складу підприємства та у колективі. Проте Володимир Кузбит певен, як керівник вдасться до найжорсткішого покарання і таки звільнить водія. Ця прикра ситуація, вважає перевізник, має стати добрим уроком для решти його працівників. Просити вибачення за свого підлеглого сьогодні Володимир Кузбит збирається у вояків АТО, з якими вчора повелися нешанобливо.

Нагадаємо, про інцидент у маршрутці вчора до міськвиконкому надійшов сигнал від громадської приймальні народного депутата Богдана Матківського. Головний спеціаліст з питань інфраструктури відділу економіки одразу відреагував на скаргу, сконстатувавши із керівником МПП «Транспортник». Як зазначає Ігор Куцупей, цей випадок для перевізників своєрідний лакмус у потребі надалі проводити роз’яснювальну роботу серед водіїв. До цього ж Ігор Куцупей закликає містян активно реагувати на прояви неповаги і нехтування їхніми правами з боку водіїв. Про це оперативно повідомляти у відділ економіки міської ради. Там переконані, хамство серед водіїв можна викорінити лише спільними зусиллями влади і громадян.