Микола ЧуйкоМикола з іншими склав Присягу та майбутні півтора роки проведе у військовій частині 3055, у Рівному

Микола Чуйко звичайний хлопець з Волині, який разом з іншими призовниками кілька місяців тому прибув до 2

Галицької бригади, для проходження строкової служби.

Разом з іншими склав Присягу та майбутні півтора роки проведе у військовій частині 3055, у Рівному. Але саме тут він зрозумів, що професія, яку він відмінно опанував у коледжі – це не справа його життя. Армія – це те, що живе в його серці.

— В школі я навчався добре і після неї вступив на навчання у Ружищинський коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій. Коледж я закінчив з відзнакою і в день, коли забрав диплом, мені прийшла повістка.

Микола Чуйко

Микола ніколи не задумувався над службою в армії і для нього це стало несподіванкою. Хоча дідусь хлопця служив у морському флоті і з теплотою згадував свої роки служби.

— До того моменту, поки я не потрапив сюди, я думав надалі продовжувати навчання за фахом і працювати за ним же. Але після того моменту, як я пішов в армію, я змінив свою думку. Я прийняв рішення здобувати вищу освіту по юридичному профілю.

Микола переконаний, що час в армії – це час проведений з користю.

— Часто чув як говорять, що армія – це півтора роки викинутих з життя. Не правда. саме ці півтора роки – це час можливостей. Я привився до дисципліни, тут я покращу свою фізичну форму, тут я знайду дуже багато нових друзів та знайомств.

Хлопець переконаний, що чоловік з військовим квитком має більші перспективи.

— На мою думку, у наш час, без військового квитка немає дороги у подальшому житті для чоловіка. Він відкриває двері у різноманітні професії. Військовий квиток – це документ, який дозволяє повноцінно вести повсякденне життя.

Микола зізнається, що тут, в НГУ, він віднайшов частинку себе.

— Я зовсім все змінив місцями у себе в голові. Я зрозумів, що та професія, яку я здобував, мені зовсім не до душі. Армія – це життєвий досвід, який мені знадобиться. Я зрозумів, що тут є те, що мені подобається, та сама частинка.

Аліна Новікова

Фото і відео автора