Приїхали до порушників карантину і "накрили" сходкуЧеркаські поліцейські приїхали в ресторан що порушив карантин і «накрили» сходку кримінальних авторитетів

На Черкащині поліцейські зірвали сходку криміналітету.

Злочинці були затримані під час застілля в ресторані в Городище.

У Черкаській області поліцейські прибули за викликом з приводу застілля в місцевому ресторані під час карантину вихідного дня, а зірвали сходку криміналітету, повідомляє Д-НК.

Кримінальні авторитети, які з’їхалися з різних областей України, святкували в тому ресторані звільнення з колонії одного з злодіїв у законі, так званого черкаського смотрящого. А почалося все з того, що 20 листопада о 23:00 на телефон 102 зателефонував якийсь чоловік, який розповів, що в Городищі один з ресторанів працює всупереч карантинним заборонам.

Крім того, як сказано на сторінці поліції Черкащини в Facebook, чоловік сказав, що в закладі громадського харчування якісь озброєні люди нібито силою утримують людину. На виклик приїхали співробітники Управління карного розшуку поліції Черкаської області, а також бійці поліцейського спецпідрозділу. Коли правоохоронці затримали компанію, що брала участь в гулянні, то виявилося, що затримані — кримінальні авторитети з різних регіонів країни. Вони приїхали на запрошення черкаського авторитета відсвяткувати його звільнення з установи виконання покарання. Крім того під час сходки обговорювалися злочинні плани.