Тарас КучмаОсь і завершилися на Дрогобиччині місцеві вибори-2020

Крапку у цій історії поставили 22 листопада 2020 р. На жаль, бажаючих здійснити своє волевиявлення було не так і багато – явка була ще меншою, ніж у першому турі, і становила

лише 30,18% (25 тис 922 виборці). Що це: наслідки пандемії, розчарування у можливості щось змінити, байдужість чи небажання брати відповідальність за свій вибір? А може настає час змінювати виборчу систему? Зрештою, ті, що не прийшли, тепер мають прийняти вибір більш активної частини суспільства, як би до нього не ставилися.

Отож, за попередніми результатами, з невеликою перевагою (у 508 голосів) перемогу у виборах голови Дрогобицької ОТГ здобув чинний голова Тарас Кучма. За нього проголосували 13 тисяч 103 виборців (50,98%), за підприємця Андрія Веселого – 12 тис. 595 (49,02%). Чинний мер переміг на більшості дільниць у Дрогобичі, тоді як його опонент Андрій Веселий – у Стебнику та сільських населених пунктах.

Офіційні результати ТВК оголосить до 27 листопада після детального опрацювання усіх протоколів із «мокрими» печатками та розгляду скарг і звернень.

Як бачимо, вперше у Дрогобичі міського голову обрали на другу каденцію поспіль. Хоча це й не зовсім так, оскільки цьогоріч фактично розпочалася нова історія – виборці обирали керівника не міста, а вже об’єднаної територіальної громади.

Але працювати новообраному голові буде нелегко, оскільки симпатії громади розділилися порівно, а це означає, що половина її мешканців прагне змін.

Чи візьме Тарас Кучма до уваги і до дії окремі програмні засади передвиборчих програм кандидатів, які здобули найбільше симпатій виборців у першому і другому турах (Андрія Веселого і Михайла Задорожного), чи все ж опиратиметься на власну концепцію розвитку Дрогобицької ОТГ? Дехто з місцевих політиків навіть прогнозує ймовірність пропозиції для Андрія Веселого стати заступником міського голови. Чи так станеться – покаже час… Слово за переможцем. Хоч наразі ще неофіційним.

Ярослав Грицик

🔵 А ТИМ ЧАСОМ: Відповідно до постанови Дрогобицької районної ТВК №63 від 17.11.2020 року, перша сесія Дрогобицької районної ради відбудеться 23 листопада 2020 року о 17.00. Вхід обмежений через карантин.