Garant7У четвер, 28 березня, з робочим візитом у Дрогобичі побував Президент України Петро Порошенко

Разом з Гарантом до Дрогобича прибули віце перем’єр-міністр України Степан Кубів, голова Львівської ОДА Олег

Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Президент України привітав дрогобичан на центральній площі міста — площі Ринок, де громада Дрогобича спільно з Президентом виконала Державний Гімн України.

«Дрогобич – свята українська земля. Я сьогодні тут, як Президент, як Верховний Головнокомандувач, щоб подякувати кожному з вас за єдність українського народу, яку ви демонстрували останніх 5 років. За мужність, з якою ви подолали всі перешкоди і породили українську землю і українську державу. За рішучість, якою ми зламали плани Путіна щодо розколу і роз`єднання України. За державотворчість, бо що для українців є найважливіше? Рідна земля і рідна українська хата, яка стоїть на міцному фундаменті, який ми з вами збудували за п`ять років. Цей фундамент є армія України, мова свята українська і церква, і віра українська», — зазначив Президент.

Також керівництво держави, області та міста відвідало «Укрпошту», де Петро Порошенко поспілкувався з дрогобичанами та працівниками установи щодо якості послуг та вчасності виплати соціальних допомог і пенсій.

Спілкуючись з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, Президент України зазначив, що пишається змінами, які відбуваються у місті та позитивно вражений величезною кількістю людей, які щиро прийшли підтримати Президента.

Прес-служба ДМР