ДрогобиччинаСьогодні, 13 червня, на Дрогобиччині побували представники «Ділової ради «Україна–ЄС»

Делегацію очолив директор представництва в Україні Ральф Гольдманн. У зустрічі, яку провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко, взяли участь заступник голови РДА Іван Мізерник, Долішньолужецький сільський голова Василь Котик, депутат районної ради Василь Комар, начальник управління Держгеокадастру Любомир Бреньо.

Тема розмови – залучення інвестицій на терени району. Зокрема, обговорювалася можливість ведення бізнесу на території Долішнього Лужка та навколишніх сіл.

Йшлося про підтримку виробництва екологічно чистих продуктів. У цьому контексті є пропозиції щодо розведення кіз та виробництва сирів, розвиток агротуризму та створення агроосель з місцевим колоритом і традиціями тощо.

Пропозиції потенційних інвесторів стосуються й багатьох інших цікавих проектів, реалізація яких сприятиме створенню робочих місць та вирішення проблеми зайнятості населення.
Інвестори вже мали зустріч з депутатами Долішньолужецької сільської ради. Вони також планують поспілкуватися з мешканцями, щоб визначитися із майданчиками для виробничих площ.

Планується укладення соціальної угоди із сільською радою, де буде передбачена участь бізнесу в розвитку та вирішенні проблемних питань території.