запити громадянУ 2015 році Дрогобицькою ОДПІ отримано 17 запитів на інформацію, яких десять від громадян та сім від юридичних осіб

Це на три запити більше, ніж у 2014 році. За результатами розгляду 12 запитів на інформацію задоволено, а п’ять запитувачів отримали відмову, оскільки порушені ними питання належали до інформації з обмеженим доступом.

Щодо запитуваної інформації — 11 запитів інформаційного характеру: про відкриті рахунки в установах банку, суму сплаченого військового збору за 2014 рік та у 2015 році, сплату податків підприємством, щодо фактів порушення чинного законодавства, надання копій документів, які підтверджують факт проведення перевірки, надання копії рішення про стягнення коштів у рахунок погашення заборгованості, щодо ознайомлення з установчими документами Дрогобицької ОДПІ, розміру ставок земельного податку, щодо сплати земельного податку, стану розрахунків з бюджетом. Інші запити стосувалися надання інформації про доходи, про найбільших боржників до місцевого бюджету м. Стебника та щодо перебування платників на обліку в Дрогобицькій ОДПІ.

Нагадуємо, що запити на інформацію можна подавати за адресою: 82100, м. Дрогобич, вул. Шевченка,9, тел.(244) 3-72-81.

Сектор комунікацій
Дрогобицької ОДПІ