FacebookПроаналізувавші архівні копії 1930-х років можна сміліво стверджуваті — Засновник на власник Facebook Марк Цукенберг (Mark Zuckerberg) має сколівське коріння

Саме такого висновка дійшов незалежний дослідник Олег Айзін, Який проаналізував архівні дані з допомогою ресурсу familysearch.org

На детально сканованому графіку народонаселення 1930 року можна найти запису Про батьківщину Цукербергів (Zuckerberg), де вказано прізвище Мінні Цукерберг (Minnie Zuckerberg), прабабусі засновника Facebook. У графі «Місце народження» (Place of birth) зазначилися «Польща — Сколе» (Poland-Skoller)

Нещодавно Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) публічно заявивши про ті, что родинне коріння его сім’ї знаходится в Польщі, Австрії, Германії.

Відомо, что его прабаба по татовій Лінії Мінні Візенталь (Minnie Wiesenthal) родом Із Галичини (… a Polish Jewish immigrant, from Galicia), тобто від годину еміграції прилетіла в США з территории Галичини. Як відомо в період з 1919 по 1939 роки місто Сколе перебувало у складі Другої Речі Посполитої.

Мінні Цукерберг (дівоче прізвище Візенталь), яка булу дочкою Самуеля Візенталя та ДЖЕННІ Фірберг, у Нью-Йорку Вийшла заміж за Джека Цукерберга та народила сина Джека (молодшого) Цукерберга, Який є дідусем Марка Цукерберга.

Ми зв’язали з досліднім Олегом Айзіном, та отримай его коментар:

У тексті документу (69 рядок) можна Прочитати Poland — Skoller. У тому, что помилка в написанні Нічого дивного нема. В ті часи євре, ї мабуть, окрім Ідіш других мов добро не знали — ні польської, ні української. Даже если и знали — писати грамотно НЕ обов’язково вмілі. Вона кож нова емігрантка, живе в єврейському районі Нью Йорка — то може і англійскої мови добра не знає. Сказала «Сколе», а переписувача написавши як Skoller — что звучить як «Сколе». Іншого Skoller немає.

Сподіваємось, что дана інформація дасть стимул місцевім досліднікам історії детально вівчіті архівні записи від 1899 року до 1930 року, та Повністю підтвердіті інформацію про ті, что у засновника соціальної мережі Facebook є тісній зв’язок Із Сколівщіною.