Пожежа в ЧорнобиліСитуація в Чорнобильській зоні через пожежі продовжує залишатися складною: повідомляють, що вогонь почав підбиратися до Чорнобильської АЕС

Пожежа в Чорнобильській зоні почала підбиратися до ЧАЕС:

про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на дані влади про ситуацію в зоні відчуження. На опублікованих фотографіях можна помітити, що вогонь все ближче підбирається до атомної електростанції і становить серйозну загрозу для інфраструктури об’єкта.

В Інтернеті опубліковано кілька відео та фотографій, на яких можна помітити розмах проблеми. Рятувальники, які цілодобово займаються ліквідацією пожежі, настільки втомилися, що сплять і відпочивають просто на землі.

Фотографії сплячих пожежників з’явилися сьогодні в соціальних мережах. Рятувальники намагаються загасити вогонь протягом 9 останніх діб. Фахівці ДСНС задіяли понад 300 осіб, а також авіацію і спецтехніку. Уже відомо про серйозні збитки для України від наслідків пожежі: згідно з попередніми оцінками, їх обсяг оцінюється в десятки мільйонів гривень. За словами керівниці відомства Катерини Павлової, точний розмір пройденої вогнем території поки неможливо.

Пожежа в Чорнобилі