бійня в КерчіМоторошні кадри розстрілу дітей з камер спостереження вперше публікуються повністю

В Інтернеті опубліковано шокуюче відео про те, як керченський стрілок влаштував вибух і розстріляв школярів —

відео з камер внутрішнього відеоспостереження потрясло Мережу жорстокістю, передає ДНК з посиланням на «Російський Діалог».

Кадри були опубліковані ерефійським телеканалом «Росія 1» — журналісти отримали відео і вирішили викласти його в Мережі. На відео видно, як Росляков зайшов до коледжу і залишив чорну сумку в холі біля прохідної.

Відразу після цього він йде на другий поверх будівлі, на першому поверсі якого звучить потужний вибух. На відео видно, як з будівлі вилітають вікна і двері, а налякані учні розбігаються в сторони. Після цього вбивця бере в руки зброю і розстрілює всіх, хто попадається йому на шляху.

На відео потрапив момент, де учень розстріляв викладачку, яка йшла йому назустріч по коридору. Повністю показано вбивство одного з учнів — Росляков стріляє в нього три рази, третім — добиває вже лежачого підлітка. Жахливі кадри викликали шок у користувачів соціальних мереж. Відео 18+

Нагадаємо, масове вбивство студентів і педагогів в технікумі Керчі стався в першій половині дня 17 жовтня. Після трагедії в Керчі блогер заявив, що для анексованого Криму період окупації-лайт закінчився.