Наталії Здебській, яка вижила після розриву гранати, збирають кошти на лікування та тривалу реабілітацію

37-річна дрогобичанка Наталія Здебська, яка дивом вижила після розриву гранати, сьогодні перебуває на лікуванні у Львові. Жінка в реанімації. Родичі та друзі постраждалої стверджують – її стан вкрай важкий.

Розрив вибухового пристрою спричинив тяжкі тілесні ушкодження, в наслідок яких у жінки була пробиті легеня, шлунок, тощо. Осколки гранати застрягли практично по всьому тілу, наробили проблем з оком.

На сьогодні, Наталія потребує численних операцій та тривалої реабілітації після них. Кілька операційних втручань львівські медики жінці уже зробили – попереду нові виклики та нові операції! На жаль, у сім’ї Наталії уже завершуються кошти на її лікування – тож по допомогу звертаються до небайдужих.

Родина Здебських, друзі та однокласники Наталії — оголосили про збір коштів на лікування для неї. Усі вони щиро вірять, що двоє діток (15-річний син та 6-річна дочка Наталії) таки побачать свою маму здоровою та зможуть її обійняти. Діти, до сьогодні, не можуть оговтатися від смерті батька.

Віримо, що серед нас є чимало небайдужих людей! Підтримка кожного із нас, хоча б у кілька гривень, пришвидшить процес лікування та одужання Наталії.

Кошти можна переказувати на банківську карточку батька Наталії –

Анатолія Здебського за номером — 5168757402210068. (Контактний номер телефону батька – 0671324746).

Додамо, до трагічної події жінка працювала в одному із садочків нашого міста, про неї відгукуються як про чуйну, добру та позитивну людину.

Джерело: 03244.com.ua