Послуги електрикаЯкий майстер є одним з найпопулярніших для вирішення різноманітних побутових проблем? Безумовно, це електрик. Адже сьогодні майже кожна хвилина нашого життя пов’язана з використанням електрики.

Рекомендуємо обов’язково звертатися за послугами електрика, якщо ви маєте певні негаразди з мережею. Це

значно покращить рівень вашого життя та допоможе запобігти небезпечні для життя та здоров’я наслідки.

Які послуги надає електрик?

Послуги електрика можуть бути:

  1. Терміновими. Стосуються несподіваних аварійних ситуацій з електрикою, що виникли, наприклад, в результаті різної зміни напруги, короткого замикання, влучення блискавки та ін.
  2. Плановими. Роботи зі зміни певних елементів, наприклад світильників, розеток, вимикачів.
  3. Капітальними. Найчастіше виконуються під час ремонту в приміщенні.

Які послуги електрика є найпопулярнішими? Які  бувають ціни на послуги электрика? Розкриємо усі нюанси далі у матеріалі.

Послуги електрика

Зміна електропроводки в квартирі, приватному будинку чи офісі

Потреба у заміні електропроводки виникає в наступних ситуаціях:

  • Безпричинне вимкнення світла у приміщенні.
  • Короткі замикання.
  • Поява іскріння у розетці чи вимикачі.
  • Витік току. Це стосується ситуацій, коли ток виходить у стіну через пошкодження ізоляції.

Включає в себе різноманітні етапи, серед яких штроблення стін, прокладення кабелю, створення проекту мережі для приміщення. Зміна проводки може відбуватися частково в місці, де виявлено пошкодження, або ж у всьому приміщенні, якщо мережа є застарілою.

Прокладення кабелю здійснюється закритим, відкритим чи комбінованим методом. Який з них підійде для конкретного приміщення підкаже електрик під час попереднього огляду.

Середня ціна на послугу: штроблення стін – від 40 до 100 грн ( в залежності від типу матеріалу); монтаж електропроводки – від 25 до 35 грн за м2.

Підключення та ремонт електроприладів

Професійний електрик з легкістю впорається з обслуговуванням як простого, так і складного обладнання. Зламаний прилад для початку буде проходити діагностику, аби точно виявити усі проблемні моменти. Після ремонту обов’язкова перевірка справності техніки.

Підключення побутових приладів включає в себе підведення до них електричної мережі, встановлення розетки, автоматів, якщо це потрібно. Електрик визначає необхідну потужність для оптимальної роботи техніки.

Середня ціна на послугу: від 200 до 1000 грн в залежності від складності ремонту та особливостей підключення. Придбання додаткових деталей для приладів може сплачуватися окремо.

Заміна та встановлення вимикачів та розеток

Одна з найпопулярніших послуг у роботі електрика. Актуальна задача, якщо один з елементів виходить з ладу або ж необхідно змінити їх під новий варіант інтер’єру. Також електрик може встановити вимикач або розетку на іншій точці під нове джерело освітлення, прилад або інші побутові потреби.

В обов’язковому порядку змінюйте розетки та вимикачі, якщо вони почали іскритися, плавитися, нестабільно працювати.

Середня ціна на послугу: Монтаж розетки чи вимикача – 100-150 грн за 1 елемент.

Монтаж пристроїв захисного відключення (ПЗВ) та автоматів

Це важливе обладнання, що допоможе захистити приміщення та електричну мережу від можливих неприємних ситуацій. Може встановлюватися лише професійним спеціалістом, який розуміється на цьому.

Такі пристрої особливо необхідні для квартир та приватних будинків, де працює багато побутової техніки. Електрики рекомендують встановлювати автомати та пристрої захисного відключення у будь-якому приміщенні, де спостерігається суттєве навантаження на електричну мережу.

Пристрій захисного відключення дозволяє швидко розпізнати, що має місце витік току і тому автоматично вимикає мережу. Автомати спрямовані на захист електрики від коротких замикань. Існують різні типи приладів для захисту мережі. Електрик підбирає оптимальний варіант індивідуально для кожної ситуації.

Середня ціна послуги: встановлення автомату – 200-300 грн; встановлення ПЗВ – 250-400 грн в залежності від типу пристрою.

Встановлення лічильників та щитків

Відноситься до складних завдань, які потребують досвіду та знань у цьому питанні. Правильне встановлення лічильника та щитка безпосередньо впливає на роботу усієї електричної системи. Важливо дотримуватися усіх необхідних правил під час виконання роботи. Електрик обирає необхідний тип лічильника, підбирає оптимальне місце для нього, надійно закріплює та під’єднує до мережі.

Популярні послуги в цьому сегменті:

  • Перенос лічильника з під’їзду до житлового приміщення. Таким чином лише власник матиме доступ до нього.
  • Зміна лічильника старого зразка на новий варіант. Це дозволяє оптимізувати роботу електричної мережі

Середня ціна послуги: вартість встановлення щітка коливається від 150 до 450 грн в залежності від кількості автоматів на ньому.

Звертайтесь за якісними електромонтажними роботами лише до професійних майстрів. Збережіть свою оселю від неприємних ситуацій, а себе від додаткових витрат на обслуговування.