Посилки заробітчанПонад 4 мільйони 155 тисяч гривень надійшло до державного бюджету внаслідок розмитнення товарів на пункті пропуску «Тиса» за 4 дні

Про це йдеться в сюжеті «М-Студіо», передає Д-НК.

234 тисячі кілограм товарів — така загальна вага товарів задекларованих на пункті пропуску «Тиса» за 4 дні – з 31 травня по 3 червня. Здебільшого – це понад 97% — це вживаний одяг та взуття громадян, по майже відсотку припадає на автозапчастини, меблі, інші товари.

Мова про посилки з Італії, які не хотіли декларувати перевізники, проте після врегулювання конфлікту на вихідних, процес декларування пішов у законному руслі – згідно митних правил.

Понад 4 мільйони 155 тисяч гривень надійшло до державного бюджету внаслідок розмитнення товарів на пункті пропуску «Тиса» протягом цих чотирьох днів. Пропущено через кордон 583 транспортних засоби. З них 364 — а це 60% — з товарами, які підлягають оподаткуванню.

«Пік» – 230 авто – спостерігали у понеділок 1 червня. Були випадки, коли водії прикривалися перевезенням посилок, а насправді транспортували брендові речі-сумки, окуляри, мобільні телефони.