проведення АТО - війна на сходіВ АТО бере участь понад 500 мешканців Дрогобиччини, всі вони відзначаються високим бойовим духом і патріотизмом

Про це повідомив на регіональних зборах самооборони лідер Дрогобицького ополчення полковник запасу Василь Очеретнюк. За словами В.Очеретнюка, ополчення активно співпрацює з райдержадміністрацією у справі сприяння військовим та волонтерам.

Разом з тим, районний військовий комісар Віктор Попов каже, що серед найгостріших проблем третьої хвилі мобілізації є мобілізація техніки (завдання виконане лише на 30%), ухиляння від служби під різними приводами. Про що говорити, якщо з необхідного медичного персоналу для надання допомоги пораненим у Львівському військовому шпиталі (не на сході України!) вдалося знайти лише двох осіб, і то — водія санітарної машини і фельдшера.

На регіональних зборах самооборони, які відбулися у Дрогобичі, наголошувалось, що високопосадовці, лікарі, їхні діти повинні показати приклад патріотизму і йти до війська першими, а не ховатися за спинами простих людей. Було запропоновано правоохоронним органам спільно з військовими комісаріатами перевіряти чоловіків-біженців, які, можливо, переховуються від мобілізації. Більш активною, на думку громадських активістів, повинна бути діяльність правоохоронців щодо виявлення можливих диверсантів.

На зборах пролунала пропозиція від Опаківської сотні самооборони організувати збір шкільного приладдя, підручників для допомоги напередодні 1 вересня дітям зі східних областей. Водночас зазначалося, що на ринку канцтоварів практично відсутня продукція з українською символікою.