Таку інформацію 16 травня на щотижневій оперативній нараді озвучив керівник відділу освіти Дрогобича Віталій Вовків

За його словами освітянами міста було проведено моніторинг серед батьків школярів внутрішньо переміщених осіб на предмет того, скільки дітей з числа ВПО планують продовжити навчання в Дрогобичі із вересня, передає ДНК.

За даними опитування, у Дрогобичі близько 50% школярів ВПО мають намір сісти за прати в новому навчальному році. Завершувати ж цьогорічний освітній процес у нас будуть понад 85% учнів з числа ВПО, – зазначив Віталій Вовків.

Загалом із початком повномасштабного вторгнення окупантів на територію України – в навчальних закладах міста та територіальної громади стали навчатися 415 учнів внутрішньо переміщених осіб. Що стосується садків Дрогобича – то в дошкільних навчальних закладах здобувають освіту 119 дітей ВПО.

Цьогоріч останні дзвоники в закладах освіти Дрогобича та територіальної громади лунатимуть в межах з 31 травня по 12 червня. Кожна гімназія чи ліцей індивідуально, відповідно до свого навчального плану, вирішують, коли у їхній установі завершиться освітній рік. Як повідомила заступник керівника відділу освіти Дрогобича Ольга Олексюк, найшвидше останні дзвоники пролунають в Стебницькій гімназії №6 та деяких школах територіальної громади. Мова іде про 31 травня.

Останній дзвоник пролунає очно в усіх навчальних закладах нашої громади. Керівництво поінформує батьків у шкільних чатах про завершення навчального року. Подекуди навчальні установи планують зробити невеликі лінійки для учнів випускних класів. Є інформація, що певні навчальні заклади урочисті лінійки об’єднають із благочинним збором коштів для потреб ЗСУ, – зазначає Ольга Олексюк.

Додамо, із 31 закладу освіти Дрогобича та територіальної громади, станом на 16 травня, 8 освітніх установ розпочали очну форму навчання.