Поліція Дрогобича звітує про рейди та складені протоколиНа даний час Дрогобицьким відділом поліції здійснено перевірку близько 400 осіб, які прибули з-за кордону щодо дотримання вимог із самоізоляції

Дрогобицьким відділом поліції складено 18 протоколів про

порушення Статті 44-3 Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”, де ідеться про порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.

Матеріали щодо правопорушення вже перебувають у суді. Це тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про це повідомив представник Дрогобицького відділу поліції під час засідання Міжрегіонального штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині, передає Д-НК.

На даний час Дрогобицьким відділом поліції здійснено перевірку близько 400 осіб, які прибули з-за кордону щодо дотримання вимог із самоізоляції.

Одного порушника вже притягнуто до відповідальності. Порушнику доведеться сплатити штраф у розмірі 17 тис. гривень.