Покрівельні матеріалиПокрівля – невід’ємна частина будь-якої будівлі

Як і стіни з фундаментом, покрівельна конструкція покликана захищати споруду від будь-яких зовнішніх зазіхань. У деяких випадках покрівля може виконувати ще й низку додаткових функцій, наприклад оглядової тераси, посадкового майданчика для вертольота або навіть обсерваторії. Зразу запропонуємо компанія, яка займається не тільки покрівельними матеріалами, а також пропонує низку виконання робіт https://budprogres.com.ua.

Облаштування покрівлі є одним із найважливіших етапів будівництва будівлі. Адже від покрівельної конструкції безпосередньо залежить надійність, довговічність та рівень комфорту споруди. Якщо покрівля протікатиме, у приміщенні завжди буде підвищений рівень вологості та неприємний запах.

Надійність покрівельної конструкції повністю залежить від використовуваних матеріалів

Інтернет магазин Budprogres.com.ua пропонує весь перелік покрівельної продукції. У нас ви знайдете все необхідне для облаштування простих та багаторівневих дахів, з односхилим та багатосхилими конструкціями, з різними рівнем нахилу та схемою пристрою основи.

Покрівельні матеріали

Вибираючи покрівельний матеріал, зверніть увагу на таку продукцію:

  • черепиця із кераміки;
  • черепиця на основі бітуму;
  • металочерепиця;
  • черепиця із композитних матеріалів;
  • піщано цементна черепиця.

Зрозуміло, не завжди можна і раціонально використовувати черепицю. Саме для таких ситуацій у нашому асортименті є такі матеріали для покрівлі даху:

  • сланцева покрівля;
  • покрівля із фальцю;
  • покрівельний профнастил;
  • шифер;
  • руберойд.

На вибір покрівельного матеріалу впливають безліч факторів: несуча здатність крокв, стін та фундаменту; кут ухилу покрівлі; ступінь складності покрівельної конструкції; тип основи та інші. Не слід забувати і про ціни на покрівельні матеріали. Тут металочерепиця хмельницький ціна

У паспорті будь-якої будівлі можна знайти інформацію про допустиме навантаження на крокви. Хороший дах повинен упевнено витримувати 25 кг ваги на кожен квадратний метр. До такої покрівлі можна застосовувати будь-який покрівельний матеріал, навіть сланець (середня вага квадратного метра становить більше 20 кг).

Якщо покрівля не відрізняється високою здатністю, що несе, то найкраще використовувати щось максимально легке. Оптимальним рішенням може бути черепиця на основі композитних матеріалів. Якщо бюджет обмежений, то можна придивитися до плоских варіантів покрівлі (класичний рулонний гідроізол і т. д.).

Якщо ви не знаєте напевно, яку купити покрівлю, фахівці БудПрогрес нададуть професійні консультації щодо вибору оптимальних покрівельних матеріалів. У нас можна придбати покрівельні матеріали з доставкою безпосередньо на ваш об’єкт.

Мало того, фахівці компанії організують послуги установки / монтажу продукції під ключ. Так що переходьте за посиланнями в статті і переконаєтесь що більше не доведеться шукати щось схоже в мережі.