марш пам'ятіВ Ізраїлі запропонували перенести марш пам’яті жертв Голокосту з Польщі в Україну

Подібне рішення пов’язане з прийнятим раніше в Польщі законом «Про національну пам’ять». Про це повідомляє The Jerusalem Post, передає ДНК.

Згідно з інформацією, перенести захід пам’яті жертв Голокосту «Марш живих» з Польщі в Україну закликав головний рабин України Всеукраїнського конгресу юдейських релігійних громад Моше Асман.

Відзначається, що з цією ініціативою він вже звернувся до міністра освіти Ізраїлю Нафталі Беннет. Так, за словами Асмана, цей крок продемонструє незгоду цивілізованого світу з позицією офіційної Варшави.

«В Україні багато місць, які підходять для «Маршу живих » : Бабин Яр в Києві, Дробицький Яр у Харкові, Янівський концтабір у Львові і десятки інших місць, де євреї страждали і були знищені під час трагічних подій», — зазначив Асман.

Нагадаємо, як повідомляв «Діалог.UA», раніше стало відомо, що Ізраїль відкликає свого посла з Польщі через скандальні поправки в закон «Про національну пам’ять», який передбачає тюремне ув’язнення за звинувачення поляків в злочинах Другої світової війни.