мразина«Хо … ли ох … ли, я росіянин, бл … дь», — співробітник трамвайного депо в Дніпропетровській області отруїв собак і накинувся на людей

Зоозахисники в Кривому Розі обурені масовим отруєнням

бродячих тварин. Розслідуючи причину події, вони прийшли до висновку про винність одного з працівників місцевого депо. При зустрічі, не соромлячись камери, він висловив все, що думає про країну в якій живе.

Вранці 18 липня на мікрорайоні Індустріальний в Кривому Розі виявили трупи бездомних собак. Деякі тварини були ще живі, але врятувати їх було вже неможливо — собаки вмирали в страшних агонії, повідомляє ДНК з посиланням на «Цензор».

У соцмережах величезний резонанс викликало відео, зняте в Кривому Розі. Розшукуючи винних у масовому отруєнні собак, небайдужі громадяни вийшли на одного із співробітників місцевого депо. Чоловік, як з’ясувалося, ненавидить не тільки тварин, а й людей і навіть країну, в якій живе.

На підприємстві міста, де працює шакал, підозрюваний в масовому отруєнні, дійсно проживає зграя собак, але всі особини були щеплені і пройшли процес стерилізації. Співробітниця депо, яка годувала тварин, написала заяву в правоохоронні органи. Широкий резонанс викликало відео, опубліковане зоозахисниками.

На ньому можна побачити не тільки тварин, які помирають в муках, а й почути коментарі одного зі співробітників. Ти дивись, бл.дь, сука, як ви, хохли о..елі! «, -» Хо..и? А ти росіянин? «, -» А я росіянин, б..дь! «- після такої словесної перепалки він накинувся на одного з присутніх.

А потім були вибачення від паскуди

Як описала подію і поділилась відео Команда Костянтина Усова

Дивіться, громадянин Островський, який вчора прославив Кривий Ріг тезисами про «хохлів», сьогодні вже заговорив державною мовою.

Земляки надіслали нам прецікаве відео.

Ці небайдужі люди відшукали Юрія Островського, який зранку обміняв велику суму гривень у російські рублі, сів в автомобіль, взяв курс на південь і вже майже досягнув адмінкордону з окупованим Кримом.

Але там сценарій почав розвиватися у неочікуваному напрямку.

Спочатку Юрій вибачився на камеру перед всіма українцями за свою ганебну поведінку.

Потім він досить різко передумав їхати до Криму і вирішив повернутися до Кривого Рогу, аби сумлінно співпрацювати зі слідством та нести відповідальність за сказане і зроблене.

Щоб не опинитися на місці Юрія, треба робити всього чотири речі:
— поважати свою державу
— поважати свою історію
— поважати свій народ
— поважати себе

Не будь як Юрій.
Люби Україну.