ЗСУ ліквідували прапорщика ЗС рф Німу Ошорова з Бурятії, який планував захопити всю Україну за 4 години

11 березня у селі Монди, що у російській бурятії, на фоні дерев’яного барака та непофарбованого паркану пройшла церемонія прощання з окупантом Німою Ошоровим. Він був «денацифікований» під час вторгнення в Україну. Про смерть недорозвиненого рашиста повідомили місцеві ЗМІ, повідомляє ДНК.

Про обставини загибелі бурята Ошорова рашисти промовчали. Відомо лише, що він загинув під час «спецоперації» в Україні вже через 4 дні після повномасштабного вторгнення на чужу землю. Окупант 15 років прослужив у Окремій лазівській червонопрапорній мотострілецькій бригаді ЗС рф (військова частина №06705), мав звання прапорщика.

Підпишись на партнерський Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи. Разом до перемоги!!!

Він орудував у Чеченській війні, а також у 2020 році тероризував Сирію у складі угруповання ЗС мордора. Ошоров, як виявилося, був затятим українофобом. У соцмережах він образливо відгукувався про український народ, а також погрожував захопити всю Україну «максимум за 4 години».

Цікава деталь: судячи з безграмотних постів Ошорова, цей затятий захисник «рюзьке міру» досить погано знав рашистський ізик.