допомога дитиніВасилько Лисовець мужньо продовжує боротьбу з важкими наслідками страшної хвороби і готується до складних операцій

Наш земляк, маленький мужній хлопчина Василько Лисовець подолав 3-тю стадію важкої форми раку – нейробластому.

Наслідком хвороби є парез ніг і він не може ходити. Для відновлення рухової системи проводять рефлексотерапію. (голки) ЛЦК, курси хіміотерапії та реабілітацій. Зараз хлопчик з мамою знаходяться в Києві і готуються до чергової операції.

Коротко про стан речей на сьогодні від мами Василька, пані Зоряни.

Всім привіт!

Дякую,що долучалися до допомоги моєму синові Лисовцю Василю.
У нас продовжується реабілітація, ортопед-травматолог призначив масажі для зміцнення м’язів, для зміцнення кісток призначили харчування яке збільшує кальцій. Масаж ми робимо на протязі 3 тижнів, потім перерва така сама.

Оперативне втручання планується на осінь 2020 року, так як після обстеження виявили що кістки після багатьох блоків хіміотерапії ще не зовсім відновилися, чому і власне ми набираємо кальцій. На контролі у ортопеда ми спостерігаємо динаміку після кожного блоку реабілітації.

Всім дякую, хто вклав частинку себе в нашу ситуацію. Всім добра і будьте здоровими.

П`ятирирічний Василько має величезні шанси на одужання. Він хоче ходити, як і всі інші діти, але для цього необхідно провести операцію, вартість якої непідйомна для мами та всієї родини.

допомога дитині

Кошти на підтримку Василька можна перераховувати за такими реквізитами:

Ощадбанк 4790 7040 0036 1108 Лисовець Зоряна Зорянівна – мама (тел. 098-413-07-77),

Приватбанк 4149 4991 1457 5275 Баб’як Любов Миколаївна – бабуся (тел. 098-775-84-21).

Детальнішу інформацію про стан здоров`я Василька Лисовця можна отримати за вказаними вище номерами телефонів у матері чи бабусі хлопчика.